قوانین و مقررات

درباره ما تماس با ما قوانین و مقررات تبلیغات درخواست نویسندگی قوانین و مقررات : کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس تیک ویدیو لازم است پیش از تماشای فیلم، سریال و... توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه…

قوانین و مقررات :

کاربر گرامی؛ ضمن سپاس از انتخاب سرویس تیک ویدیو لازم است پیش از تماشای فیلم، سریال و... توافقنامه و قوانین ذیل را مطالعه فرمایید، تیک ویدیو سرویس خود را تحت شرایط و مقررات این توافقنامه در اختیار شما می گذارد و شما به عنوان کاربران این سرویس ملزم به رعایت مفاد مذکور در این توافقنامه که ممکن است در آینده تغییر یابد، هستید.

 • این سرویس با نام تجاری "تیک ویدیو" ثبت گردیده است و از حق کپی رایت برخوردار است. اگر در سایت های دیگر با موارد نقض کپی رایت تیک ویدیو مواجه شدید، لطفا آن را به سرویس پشتیبانی «تیک ویدیو» به آدرس ایمیل vampiremhw2630@gmail.com اطلاع دهید.
 • تمامی محتواهای ارایه شده در سرویس تیک ویدیو در چارچوب قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران می باشد.
 • اعمال غیر قانونی و مغایر با قوانین موضوعه جمهوری اسلامی ایران به هر نحو ممکن ممنوع است.
 • تیک ویدیو هیچ مسئولیتی در قبال مشکلات سخت افزاری یا نرم افزاری یا هر زیان دیگری که در نتیجه استفاده از این سرویس متوجه کامپیوتر یا تلفن هوشمند یا ... کاربر یا دیگران شود ندارد.
 • تیک ویدیو این حق را دارد که در صورت نیاز تغییراتی در قوانین ایجاد کرده یا مانع دسترسی به بعضی از قسمت های سرویس یا همه سرویس بطور موقت یا دائمی شود.
 • تیک ویدیو با داشتن تنوع محتوایی این اختیار را به کاربر داده است تا خود طبق علایق و سلایق شخصی و اجتماعی خود، فیلم مورد نظر خود را تماشا نماید، ما هیچ تضمینی بر اعتبار آنها و تاثیر مثبت یا منفی آنها بر مخاطب نخواهیم داشت.
 • ممکن است در آینده تغییراتی در این توافقنامه ایجاد شود که شامل نه محدود به حذف یا اضافه کردن مطالب و قوانینی به آن است که بلافاصله از نظر مسئولان سرویس لازم الاجراست. لذا کاربر موظف به مرور قوانین طی استفاده از سرویس تیک ویدیو است تا از تغییرات احتمالی آن آگاه گردد. این تغیرات در شبکه های اجتماعی تیک ویدیو به اطلاع کاربران خواهد رسید.
 • در قسمت مربوط به نظرات کاربران، انتشار مطالب خلاف یا نقض کننده قوانین جمهوری اسلامی ایران، مضر، تهدید کننده، توهین آمیز، غیر اخلاقی، افترا آمیز و مبتذل و همچنین مطالبی که به نژاد، گروه یا دسته خاصی از مردم توهین کند، ممنوع است در قسمت مربوط به نظرات کاربران، قرار دادن لینک هایی به سایت های غیر قانونی، غیر اخلاقی یا مبتذل و همینطور سایت هایی که به هر نحو مناسبات فرهنگی، اخلاقی، عرفی یا قانونی جامعه را زیر پا می گذارند یا با قوانین جمهوری اسلامی ایران مغایرند، ممنوع است.
 • محتواهای موجود توسط یک تهیه‌کننده یا شرکت تولیدی فیلم تهیه شده است. تیک ویدیو تنها یک بستر نمایش این محتواها بوده و نقشی در تولید آنها نداشته، از اینرو مسئولیتی در قبال محتوای ارائه شده ندارد.
 • درصورت بروز شرایط فورس ماژور (مانند سیل، زلزله، بلایای طبیعی و...) و پیش آمدهای خارج از کنترل تیک ویدیو که منجر به قطع سرویس و ارائه خدمات شود، تا زمان برطرف شدن مشکل، این قرارداد معلق خواهد شد.
 • این توافقنامه مشروعیت و اعتبار خود را از قوانین حاکم بر جمهوری اسلامی ایران کسب می کند.
 • براساس توافق صورت گرفته بین تیک ویدیو و 30 اپراتور دیگر (همراه‌اول، ایرانسل، مخابرات، آسیاتک، شاتل، مبین‌نت، های‌وب، پارس‌آنلاین، پیشگامان، فن‌آوا، رایتل، ساتیا، رای نت، شبدیز، صبانت، صفر و یک، داتک، سریع سیستم، دیده‌بان نت، یوزنت، تک نت، همیارنت، آترین، خلیج فارس آنلاین، آواگستر، دوربرد، ماهان، پاناوان، بیتا و خورشیدنت) شرایطی مهیا شده تا اینترنت مصرف شده برای تماشا و دانلود محتوا در سرویس تیک ویدیو برای کاربران این اپراتورها نبم بها محاسبه شود. برمبنای همین توافق مسئولیت پخش آنلاین محتواها به عهده تیک ویدیو و مسئولیت برقراری ارتباط اینترنتی و رایگان بودن حجم مصرفی کاربران به عهده اپراتورهای نام برده خواهد بود.
 • در صورتی که هنگام تماشای فیلم در سرویس تیک ویدیو، فیلترشکن شما خاموش باشد و همچنین تمامی نرم‌افزارهای خود را غیرفعال کرده باشید، حجم اینترنت از شما نیم بها کسر خواهد شد. به عبارت بهتر در شرایطی که مشغول تماشای فیلم هستید اگر فیلتر شکن، تلگرام، مرورگرها و سایر نرم‌افزارهای موجود در تلویزیون هوشمند، تبلت و گوشی تلفن همراه شما باز یا در حال دانلود کردن باشند به طور طبیعی از حجم اینترنت شما کسر خواهد شد و این حجم مصرفی هیچ ارتباطی با تماشای فیلم در سرویس تیک ویدیو نخواهد داشت.
درصورتیکه پس از خواندن این متن همچنان سوال یا ابهامی داشتید، میتوانید با ما از طریق ایمیل vampiremhw2630@gmail.com ارتباط برقرار کنید.